SCROLL
Süleyman Oto
Süleyman Oto

Değerli iş ortaklarımız ve çok kıymetli çalışanlarımız;

Son yıllarda ülkemizde özellikle ekonomi alanındaki güven atmosferi her sektörü olduğu gibi otomotiv yenileme pazarını da olumlu yönde etkiledi. Global pazarlarda yaşanan tüm çalkantılara rağmen ülkemizin öncü sektörlerinden biri olan otomotiv yan sanayi büyümeye devam etmekte ve aynı bağlamda şirketimizin, konusunda ülkemizin sektör liderlerinden birisi olarak örnek teşkil etmesi, bizlere ayrı bir sorumluluk ve misyon yüklemektedir.

Ekonomideki olumlu havayı ve öngörülebilirliği daha ileriye taşımamız, daha fazla katma değer yaratmamızın yolu, tedarikçisi, çalışanı ve iş dünyasının saygın sivil toplum kuruluşları, üniversiteler ve kamu kurumlarıyla beraber paylaşımı ön gören bir anlayışla bir hedef doğrultusunda çalışarak devam ettirmekten geçmektedir.

Şirketimizde çalışanlarımız için önemli olan 3 değere sahip olmaktan gururluyuz: birlik, uyum ve iş ortamının kalitesi.

Çalışanlarımıza değer veriyor, saygı gösteriyor, onların hak ve hukukunu korumayı öncelikli sorumluluğumuz biliyoruz.

Samimi ve sürdürülebilir projelere imza atıp, geliştirdiğimiz teknolojik altyapı, iş disiplini ve istikrarımızla koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterileriyle duygusal bir bağ kurmayı başaran şirketimiz, kurumsallık adına yapılması gereken bütün gereksinimleri yerine getirmekle beraber, aile şirketlerinde olan ve bizi biz yapan değerlerden asla vazgeçmeyecektir.

Kurum kültürünü geçmiş ile geleceği birbirine bağlayacak şekilde ilişkilendirmeye özen göstererek, başarı hikayelerimize yenilerini eklemek için yeni hedeflere yelken açıyoruz. Geçmiş ve gelecek hedeflerimizde bize katkı sağlayan ve sağlayacak olan tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunarım.


TOLGA TUNÇ

Car
Akebono
REMY
Just
Tunch
Apetech
BorgWarner
Behr
viewmax
Wahler
VW
Bosch
victorreinz
VDO
Valeo
UFİ Filters
Champion
TRW
topran
sofabex
SKF
Sachs
Pierburg
Cifam
Purflux
Payen
ntnsnr
NGK
Monroe
Maurice Leroy
Mapa
Chevrolet
AUDİ
Delphi
Denso
Delphi
Ferodo
FTE
FAG
Federal Mogul
Glyco
Conitech
Goetze
Gates
Denso
Mann Filter
GKN
Mahle
Garrett
Seat
Graf
Opel
KYB
Peugeot
Lemforder
Citroen
Luk
Skoda
INA
Renault
Dacia
Hella
Ford
Fiat