Değerli iş ortaklarımız ve çok kıymetli çalışanlarımız;

Son yıllarda ülkemizde özellikle ekonomi alanındaki güven atmosferi her sektörü olduğu gibi otomotiv yenileme pazarını da olumlu yönde etkiledi. Global pazarlarda yaşanan tüm çalkantılara rağmen ülkemizin öncü sektörlerinden biri olan otomotiv yan sanayi büyümeye devam etmekte ve aynı bağlamda şirketimizin, konusunda ülkemizin sektör liderlerinden birisi olarak örnek teşkil etmesi, bizlere ayrı bir sorumluluk ve misyon yüklemektedir.

Ekonomideki olumlu havayı ve öngörülebilirliği daha ileriye taşımamız, daha fazla katma değer yaratmamızın yolu, tedarikçisi, çalışanı ve iş dünyasının saygın sivil toplum kuruluşları, üniversiteler ve kamu kurumlarıyla beraber paylaşımı ön gören bir anlayışla bir hedef doğrultusunda çalışarak devam ettirmekten geçmektedir.

Şirketimizde çalışanlarımız için önemli olan 3 değere sahip olmaktan gururluyuz: birlik, uyum ve iş ortamının kalitesi.

Çalışanlarımıza değer veriyor, saygı gösteriyor, onların hak ve hukukunu korumayı öncelikli sorumluluğumuz biliyoruz.

Samimi ve sürdürülebilir projelere imza atıp, geliştirdiğimiz teknolojik altyapı, iş disiplini ve istikrarımızla koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterileriyle duygusal bir bağ kurmayı başaran şirketimiz, kurumsallık adına yapılması gereken bütün gereksinimleri yerine getirmekle beraber, aile şirketlerinde olan ve bizi biz yapan değerlerden asla vazgeçmeyecektir.

Kurum kültürünü geçmiş ile geleceği birbirine bağlayacak şekilde ilişkilendirmeye özen göstererek, başarı hikayelerimize yenilerini eklemek için yeni hedeflere yelken açıyoruz. Geçmiş ve gelecek hedeflerimizde bize katkı sağlayan ve sağlayacak olan tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunarım.

TOLGA TUNÇ

Süleyman Otomotiv
Gizlilik   politikasını onaylıyorum.