SCROLL
Süleyman Oto
Süleyman Oto
 • ​Automechanika Istanbul, Ziyaretçileriyle 11. Buluşmasına Hazırlanıyor​.

  ​Automechanika Istanbul, Ziyaretçileriyle 11. Buluşmasına Hazırlanıyor​.

  Otomotiv sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği Automechanika Istanbul, İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde 6-9 Nisan 2017 tarihleri arasında kapılarını açacak.

  Messe Frankfurt Istanbul Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti. ve Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. işbirliği ile düzenlenen Türkiye’nin lider otomotiv endüstrisi fuarı, 2001 yılından bu yana TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor. 2001 yılından itibaren iki yılda bir gerçekleşen fuar, sektörün yoğun ilgi ve talebi neticesinde 2013 yılı itibari ile her yıl düzenlenmeye başlandı ve her defasında kendi rekorunu kırarak başarı çıtasını sürekli yükseltti.

  2016 yılında 38,173 m² net alanda gerçekleşen fuarda, 34 ülkeden 1,282 uluslararası katılımcı firma dünyanın dört bir köşesinden gelen 42,781 ziyaretçi ile buluştu. Büyük ilgi gören fuarda, sektör profesyonelleri yeni distribütörlük anlaşmaları için bir araya gelirken son teknolojiler hakkında da bilgi sahibi oldular. Yeni ithalat ve ihracat fırsatlarının yanı sıra iş geliştirme olanakları yakaladılar.

  Bu bağlamda Süleyman Otomotiv olarak bu yılda fuarda yerimizi alıyoruz. Satışına öncülük ettiğimiz JUST ve TUNCH markalı ürünlerimizi tanıtmak, yeni iş ortaklıklarının temelini atmak için yerli ve yabancı müşterilerimizi bekliyoruz. Automechanika İstanbul’da, Türkiye'den üreticilerin tüm ürün yelpazesini ve yeniliklerini görebileceğiniz gibi Türkiye ve bölgesel pazarlarda faaliyetlerini arttırmak isteyen uluslararası katılımcılara ait geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi ile de karşılaşacaksınız.

Tüm Haberleri Gör
Car
Akebono
REMY
Just
Tunch
Apetech
BorgWarner
Behr
viewmax
Wahler
VW
Bosch
victorreinz
VDO
Valeo
UFİ Filters
Champion
TRW
topran
sofabex
SKF
Sachs
Pierburg
Cifam
Purflux
Payen
ntnsnr
NGK
Monroe
Maurice Leroy
Mapa
Chevrolet
AUDİ
Delphi
Denso
Delphi
Ferodo
FTE
FAG
Federal Mogul
Glyco
Conitech
Goetze
Gates
Denso
Mann Filter
GKN
Mahle
Garrett
Seat
Graf
Opel
KYB
Peugeot
Lemforder
Citroen
Luk
Skoda
INA
Renault
Dacia
Hella
Ford
Fiat