Süleyman Otomotiv geleneksel çalıştayını gerçekleştirdi

2018 yılında şirketimizin yol haritasını belirlediğimiz ve planlamalarımızın değerli çalışanlarımızla paylaşıldığı bir çalıştayımızı daha geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Öncelikle 2017 performanslarından dolayı tüm çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı kutlamak istiyorum.

Bursa’da yapılan çalıştayımızda planlı bir sürecin gerçekçi ve sonuca odaklı eylemlere dönüşmesi konusunda verimli kararlar alındı. Hızlı ve köklü değişimlerin yaşandığı bir dünyada ve sektörde küresel, bölgesel ve ülke içi gelişmeleri doğru okumak, uzun vadeli öngörülerde bulunarak doğru politikalar üretmenin önemi vurgulandı.

Tedarikçilerimizin de zaman zaman bizimle birlikte olduğu ortamda karşılıklı fikirler paylaşılarak verimliliğin arttırılması yönünde fikir alış verişi yapıldı. Departmanlarında yüksek başarı gösteren arkadaşlarımızın aldığı ödüller esnasında gözlerindeki parıltı bize hedefsiz yaşanmayacağını ve alınan ödüllerin manevi hazzın karşılığının olmadığını bir kez daha gösterdi.

Otomotiv sanayi ülke sanayisinin gelişmesinde kritik bir rol üstlenmektedir. Bunun bilincinde olan bir şirket olarak politikalarımızı paydaşlarımızla istişareli olarak yürütmeyi ve üretim-tüketim tercihlerinin çok hızlı yön değiştirdiği günümüzde hızlı ve doğru karar almanın önemini arkadaşlarımıza vurgulama şansı elde ettik.

Satış pazarlama süreçleri, tedarik süreçleri, teknolojik altyapı yatırımı…gibi konularda şirketimizde yaşanan gelişmeler ileriye dönük ülkemize ve müşterilerimize verdiğimiz değerin en büyük göstergesidir. Bu yapılan yaptırımlarda emeği geçen çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize şükranlarımızı sunuyor, el ele yeni hedeflere ulaşmak dileğiyle tüm insanlık, ülkemiz, müşterilerimiz ve sektör çalışanlarımız için hayırlı bir yıl geçmesini temenni ediyorum.

Gizlilik   politikasını onaylıyorum.