SORUMLULUK REDDİ

Burada yer alan Sorumluluk Reddi Beyanları SÜLEYMAN OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (bundan sonra kısaca SÜLEYMAN OTOMOTİV olarak adlandırılacaktır) ve şirketin tescilli markalarına ait siteleri için geçerlidir.

Bu siteye girerek, aşağıda belirtilen tüm şartları onaylamış ve kabul etmiş sayılıyorsunuz:

Bu sitedeki materyal sadece ticari olmayan kişisel işler için kullanılabilir. Bu izni göz önünde bulundurarak siteden herhangi bir şekilde kopya almak, siteyi kullanarak yaptığınız herhangi bir materyalde, buradaki telif hakkı, marka ve mal sahipliğine ait tüm duyuruları dikkate aldığınızı kabul etmiş sayılırsınız. Herhangi bir şekilde materyallerin izinsiz kullanımı, kullanıcıyı ceza ve tazminatla karşı karşıya getirir. Bu cezalar yayıncılık izni, gizliliği, marka ve telif hakkının çiğnememesine bağlı olanları içerdiği gibi sadece onlarla da sınırlı değildir. Bu sitede bulunan tüm marka ve logolar SÜLEYMAN OTOMOTİV ve onun iş ortağı firmalarının tescilli ve tescilsiz markalarıdır. Bu sitedeki hiçbir şey, patent, kullanma hakkı veya lisansı, marka teşhiri ve marka sahibinin yazılı izni olmadan kullanılamaz.

Bu sitedeki bilgiler sadece paylaşılmak amacıyla verilmiştir. Bu bilgilerin doğruluğundan ve kullanımından SÜLEYMAN OTOMOTİV ve iş ortakları herhangi bir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki bilgilerin doğruluğu ve kesinliği konusunda SÜLEYMAN OTOMOTİV kesin bir güvence vermekle yükümlü değildir.

Süleyman Otomotiv, içeriğindeki hatalar, unuttuğu, atladığı şeyler için veya bilgileri güncelleme ve düzeltme konularında herhangi bir yükümlük ve sorumluk sahibi değildir. SÜLEYMAN OTOMOTİV duyuru yapmadan bilgi, materyal, şartname, model, kullanılabilirlik konularında istediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bu siteye girişinizden veya bu siteyle bağlantısı olan başka bir siteye girişlerinizden kaynaklanan, dolaylı, dolaysız, önemli önemsiz, küçük büyük, sorun yaratan zararlardan SÜLEYMAN OTOMOTİV sorumlu değildir.

Bu site SÜLEYMAN OTOMOTİV tarafından yürütülmeyen başka sitelere bağlanabilir. SÜLEYMAN OTOMOTİV o sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. SÜLEYMAN OTOMOTİV tarafından tasdik edilmesi beklenemez. SÜLEYMAN OTOMOTİV bu sitelerin içeriklerini kontrol etmez ve sitelerin kullanımından doğan sonuçlardan mesul değildir.

Siteyi ziyaret eden kişi, görüş, yorum, soru gibi geribildirimlere cevap verirse; bu herhangi bir gizliği olmayan, tescilsiz öneriler SÜLEYMAN OTOMOTİV tarafından sınırlaması olmaksızın kopyalanabilir, kullanılabilir ve dağıtabilir. SÜLEYMAN OTOMOTİV, yeni ürünlerin imal edilmesi, ürünlerin geliştirilmesi ve pazarlama faaliyetleri için bu geri bildirimlerdeki görüş, genel kavram ve teknikleri kullanmakta özgürdür.

İnternet üzerinden yayınlanan yazışmaların gizliliğini teminat altına alınmadığını size bildiririz. Bize gönderdiğiniz yazılar SÜLEYMAN OTOMOTİV ve yan kuruluşlarına yollanır.

SÜLEYMAN OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

www.suleymanotomotiv.com.tr

Gizlilik   politikasını onaylıyorum.